Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri


LOGO ürünlerinden maximum verim, maximum performans!

Gerek kurumsal projeler kapsamında sağladığımız eğitim hizmetlerimizle, gerekse birebir ve toplu eğitimlerde, LOGO ürün grubu kapsamındaki ürünlerinizden (Start, Go Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise, Bordro Plus) maximum kullanıcı performansı ve maximum verim alabilmenizi sağlamaktayız. Firmanızda yada ofisimizde vereceğimiz eğitimlerle şirketinize katma değer sağlıyoruz. Şimdi yaptığınız yatırımın karşılığını almak zamanı.


IT teknolojileriniz ve ERP yazılımlarınız için tümlesik egitim ve danısmanlık hizmetleri

Kullanmakta olduğunuz IT ürünlerinizle ERP yazılım uygulamalarınızın, maximum performansla çalışabilmesi, verilerin teknolojik alt yapılarla güvenliğinin sağlanması,veri kaybının önlenmesi ve stabil çalışma ortamları noktasında, Nora Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize all in one eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.
Egitim Seçeneklerimiz

Ürün eğitim içerikleri talebiniz doğrultusunda, standart ürün modül eğitimleri, üst düzey eğitimler ve geçiş eğitimleri olarak 3 ana başlık altında verilmektedir.

  • Standart Modül Eğitimi

    Bu eğitim seçeneğimizde; ürün hakkında genel bilgilerle birlikte, stok tanımları, cari tanımları, sipariş,irsaliye ve fatua girişi, kasa,banka ve çek hareketlerinin oluşturulması ve raporlanması eğitimleri verilmektedir.
  • Üst Düzey Eğitimler

    Bu eğitim seçeneğimizde; Standart Modül Eğitimi’ yle birlikte, genel muhasebe entegrasyonları, mali tablolar, kredili işlemler, sabit kıymet tanımları, üretim tanımları, ürün reçeteleri, maliyet hesaplamaları,rapor ve form tasarımları, genel parametreler, kullanıcı yetkilendirmeleri eğitimleri verilmektedir.
  • Geçiş ve Ek Modül Eğitimleri

    Bu eğitim seçeneğimizde; mevcut ürün üzerine eklenen modüllerin eğitimleri ve yeni ürünlere geçiş sonrasındaki ürün fark eğitimleri verilmektedir.