Logo Destek ve Servis Hizmetleri

Logo Destek ekibi olarak firmaların şirket hedeflerine ulaşmasını sağlayacak iş gereksinimlerini logo destek, logo servis ve logo danışmanlık metodolojisiyle tespit ederek, gerek bakım anlaşmalı yerinde logo destek, uzak logo destek ve telefon ile logo destek hizmetlerimiz, gerekse çağrı bazlı logo destek ve logo servis hizmetlerimizle, LOGO ürün grubu kapsamındaki (Start, Go 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise, Bordro Plus) yazılımlardan ve logo çatısı altındaki diğer ürünlerden maximum kullanıcı performansı ve maximum verim alabilmenizi sağlamaktayız. Şimdi sizlere sağladığımız logo destek hizmetlerimizle yaptığınız yatırımın karşılığını almak zamanı.

Logo ERP yazılımlarınız için tümlesik bakım ve destek hizmetleri

Sağladığımız logo versiyon güncelleme hizmetleri, genel bakım işlemleri, yerel logo yedekleme ve bulut logo yedekleme hizmetleri ile kullanmakta olduğunuz Logo yazılım uygulamalarınızda maximum verimli ve güvenli çalışma ortamları sunuyoruz. IT birimi ile birlikte oluşturulan teknolojik alt yapılarla güvenliğinin sağlanması,veri kaybının önlenmesi ve stabil çalışma ortamları noktasında, Nora Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize tam zamanlı logo destek, logo servis, ve logo danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Logo Destek ve Servis Hizmeti Seçeneklerimiz

Logo destek ve logo servis hizmetlerimiz talebiniz doğrultusunda, çağrı bazlı yerinde logo destek ve logo servis hizmeti, telefonda logo destek ve logo servis hizmeti ve uzak bağlantı ile logo destek ve logo servis hizmeti olarak 3 ana başlık altında toplanmıştır

  • Yerinde Logo Destek ve Servis Hizmeti

    Bu hizmet seçeneğimizde; firmanız çağrı bazlı veya bakım anlaşmalı olarak yerinde logo destek ve logo servisi hizmeti alabilmektedir. Hizmet süresi çağrı bazlı ise saatlik ücretli, bakım anlaşmalı ise süre sınırı olmadan sağlanabiliyor.
  • Telefon İle Logo Destek ve Servis Hizmeti

    Bu hizmet seçeneğimizde; firmanız telefon ile logo destek ve logo servis hizmetlerimizden çağrı adedi bazlı ücretlendirilerek hizmet alabiliyor. Sadece telefon ile logo destek hizmetimizden bakım anlaşmalı kapsamda da faydalanabiliyorsunuz.
  • Uzak Bağlantı İle Logo Destek ve Servis Hizmeti

    Bu hizmet seçeneğimizde; firmanızın sorunları uzak bağlantı yolu ile ofisimizdeki logo destek uzmanları aracılığıyla gideriliyor. Bu hizmetimizden işlem adedi bazlı ve bakım anlaşmalı olarak faydalanabiliyorsunuz.

Logo destek hizmetlerinden nasıl faydalanabilirim?

Şirketlerin hizmet sektörleri ile yaptıkları çalışmalarda en çok yaşadıkları sorun aradığında ulaşamama ve acil desteğe ihtiyacı olduğunda muhatap bulamamadır. Nora Bilişim sektörün eksiklerini bilerek bu alanda hem işlerin düzenli takibini sağlamak, hemde müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla Logo Destek Ticket Sistemi' ni kullanmaktadır. Bu sistemde müşteri [email protected] adresimize talebini ilettiği anda sistemde müşteri adına bir kayıt oluşur ve bu kaydın her aşamasında müşteri otomatik mail sistemi ile bilgilendirilir. Sadece telefonda sizlere hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan logo destek çağrı merkezimiz; önlerine düşen müşteri sorun kaydına mümkün olan en kısa sürede geri dönüş sağlar. Böylelikle hem sorunlarınız takip edilip edilmediği kaygısını yaşamamış olursunuz, hemde önemli zamanlarınızı telefonlar da bekleyerek geçirmemiş olursunuz. Dilerseniz mesai saatleri içerisinde logo destek çağrı merkezimize telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Logo Destek Merkezi

0212 963 27 29 (pbx)

[email protected]

Nasıl Çalışıyoruz ?

logo-destek-sozlesmesi
1

Logo Destek Ticket Sistemi

Müşteri [email protected] adresine sorun bildirimi yapar, müşteri adına otomatik bir ticket oluşur ve ticket durumu müşteriye anlık olarak bildirilir.
logo-destek-iletisim
2

Logo Destek Çağrı Merkezi

Logo destek uzmanlarımız talebinizi alarak size mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve sorunun çözümü için gerekli desteği sağlar.
logo-musteri-memnuniyeti
3

Müşteri Memnuniyeti

Taleplerinizin çözümlenme süreleri ve çağrılarınıza yapılan geri dönüşlerin memnuniyeti Logo Destek Ticket Sistemi' miz aracılığıyla sağlanır. sizlere geri bildirimler gönderilir.
logo bakım anlaşması
4

Logo Bakım Anlaşması

Verilen logo destek hizmetleri, firmanız ile yapılan bakım anlaşması kapsamında sınırsız sağlanabildiği gibi, bakım anlaşması olmayan firmalar için çağrı bazlı ücretlendirme yöntemiyle ücretlendirilir.